Agency Sales Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta -  globalnej sieci afiliacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Agency Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Budowanie portfolio klientów agencji i domów mediowych
  • Negocjowanie i zawieranie umów reklamodawców z agencjami
  • Identyfikacja i budowanie relacji z kluczowymi agencjami na polskim rynku
  • Reprezentowanie firmy na targach
  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży mediów lub sprzedaży agencyjnej
  • Rozbudowana sieć kontaktów z mediami i agencjami performance marketingowymi
  • Znajomość kanałów performance marketingu z naciskiem na marketing afiliacyjny
  • Mile widziane doświadczenie pracy z systemami CRM
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • 4-dniowy tydzień pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medycznej
  • Możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.