After Sales Business Development Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, niezwykle dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora maszynowego, na nowopowstałe stanowisko, poszukujemy:

After Sales Business Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Stworzenie nowej jednostki biznesowej dedykowanej na rynek lokalny oraz rynki zagraniczne.
  • Tworzenie strategii oraz wprowadzanie nowych narzędzi do zarządzania jednostką biznesową i relacjami z klientami w zakresie usług serwisowych.
  • Generowanie przychodów w dziale serwisu poprzez sprzedaż usług, dodatkowych szkoleń, nowych rozwiązań oraz części zamiennych do maszyn.
  • Prowadzenie negocjacji cenowych oraz warunków umów z obecnymi oraz nowymi klientami.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i maksymalizacja zysku.
  • Tworzenie kampanii marketingowych w celu poprawy zauważalności produktu na rynku i zwiększenia bazy klientów.
  • Koordynowanie działań jednostki w celu zapewnienia osiągnięcia wyznaczonych celów.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy (np. sprzedaży i serwisu) w celu osiągnięcia najlepszych wyników.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu podobnych struktur.
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym.
  • Zaplecze techniczne (doświadczenie lub wykształcenie) - rozumienie sektora maszynowego.
  • Wykształcenie wyższe w kierunku technicznym/marketingu/ekonomii lub pokrewne.
  • Mile widziany dyplom MBA.
  • Język angielski na poziomie biegłym, umożliwiający swobodną komunikację biznesową w ramach międzynarodowych struktur.

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w interesującym przedsięwzięciu budowania nowych struktur z realnym wpływem na rozwój organizacji.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i organizacji stawiającej na ciągły rozwój.
  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Dofinansowanie do kursów języków obcych.
  • Opieka medyczna.
  • Multisport.
  • Możliwość korzystania z darmowych śniadań oraz obiadów w firmowej kantynie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.