Opis stanowiska pracy

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu. Skupiamy się na zagadnieniach prawa cywilnego i gospodarczego. Działamy od niemal 30 lat, zapewniając naszym Klientom kompleksową pomoc prawną.

W naszym zespole znajdują się prawnicy, adwokaci, radcowie prawni. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną oraz wsparcie w najtrudniejszych sprawach prawnych.

ADWOKAT / RADCA PRAWNY

Wymagania:

  • ukończenie aplikacji adwokackiej / radcowskiej po 2007 roku i wpis na listę adwokatów / radców prawnych
  • pełne zaangażowanie w powierzone zadania i sprawy klientów
  • biegła znajomość języka niemieckiego mile widziana

Kandydatom na powyższe stanowiska oferujemy:

  • pracę w jednej z najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach
  • interesujące warunki pracy i wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Kancelaria zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Poznaniu przy ul. Dominikańska 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy to jedna z naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura