Adwokat / Radca Prawny - Prawo Pracy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, renomowanej polskiej kancelarii prawnej poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Adwokat / Radca Prawny - Prawo PracyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów z zakresu prawa pracy
  • Bierzące doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii
  • Sporządzanie umów, opinii prawnych, memorandów i innych dokumentów
  • Przygotowywanie raportów due diligence w zakresie prawa pracy
  • Zarządzanie relacjami z klientami Kancelarii

Wymagania:

  • Tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w kancelarii prawnej przy projektach z zakresu prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • Samodzielność w realizacji projektów
  • Doskonała organizacja pracy
  • Entuzjazm, komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie na wyzwania zawodowe

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej Kancelarii, rekomendowanej w międzynarodowych rankingach
  • Bardzo duże możliwości rozwoju i awansu
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne warunki współpracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.