Opis stanowiska pracy

Kancelaria Widacki, Widacka, Poprawa Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.p. poszukuje:

• zainteresowanych podjęciem stałej współpracy adwokatów

• utalentowanych, ambitnych i zmotywowanych aplikantów adwokackich II lub III roku

Od kandydatów oczekujemy:

  • Statusu aplikanta adwokackiego co najmniej II roku;
  • Gruntownej wiedzy z zakresu prawa cywilnego, karnego i gospodarczego;
  • Doświadczenia w reprezentowaniu klientów przed sądami, organami administracji państwowej;
  • Umiejętności samodzielnego ustalania taktyki procesowej i sporządzania pism procesowych, umów i opinii;
  • Komunikatywności i umiejętności swobodnego i profesjonalnego prowadzenia relacji z klientem;
  • Pozytywnego nastawienia do zadań i wysokiej kultury osobistej;
  • Umiejętności pracy w zespole, organizacji pracy i zarzadzania czasem;
  • Umiejętności analizowania przepisów prawnych, wyszukiwania orzecznictwa i wykorzystywania ich w sporządzanych pismach procesowych;
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Umiejętności obsługi programów Microsoft Office;
  • Znajomości programów Lex i Legalis.

Co oferujemy:

  • Współpracę w pełnym wymiarze czasu;
  • Możliwość samodzielnego prowadzenia spraw o szerokim spektrum zagadnień (z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i innych);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole profesjonalistów;
  • Pracę w miłej i sympatycznej atmosferze.

Prezentacja firmy

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura