Arteria G Partner Sp. z o.o.
G Partner S.A. od 2011 roku specjalizuje się w marketingu cyfrowym i reklamie internetowej.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe dla najlepszych klientów w Polsce, Rosji, na Ukrainie, Węgrzech, w Czechach, Słowacji, Rumunii i wielu innych.
Jeśli chciałbyś być częścią niesamowitej wielokulturowej firmy i jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery w marketingu cyfrowym, mamy dla Ciebie świetną propozycję!

Obecnie poszukujemy kandydatów którzy dołączą do naszej firmy na stanowisko:

Ads Account Strategist

Place of work: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nasza firma daje możliwość pracy u boku jednego z globalnych klientów, który specjalizuje się w marketingu cyfrowym i reklamie internetowej.
  • Jako Google Ads Account Strategist będziesz odpowiedzialny za rozwój potencjału biznesowego klientów.
Advantages for you:
Great career in a
digital marketing
industry
Vibrant, multicultural
environment
Career & personal
development
programs
Access to modern
work tools
Attractive
remuneration
package
Quarterly
performance bonus
(incl. team trips)
Relocation package
(incl. housing & travel
costs)
Modern, comfortable
and well located
office space

Korzyści dla Ciebie:

  • Kariera w branży marketingu cyfrowego
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Programy rozwojowe
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • Kwartalna premia za wyniki (w tym wyjazdy grupowe)
  • Nowoczesne, komfortowe i dobrze zlokalizowane biuro

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych
  • Pomaganie klientom w rozwoju ich biznesu poprzez doradztwo w zakresie strategii reklamowych, produktów, trendów i budżetów w ramach reklamy internetowej Google Ads
  • Bieżąca analiza wyników w zakresie osiągania wyznaczonych celów
  • Ustalanie priorytetów i zarządzanie własnym czasem pracy

  • Umiejętność łatwego komunikowania się (budowanie relacji, prezentacja i negocjacje)
  • Zdolność do dostarczania wyników o najwyższej jakości przy zwróceniu uwagi na szczegóły
  • Zdolność do pracy w szybkim tempie, z dużą ilością danych

A dodatkowo, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie związane z marketingiem cyfrowym, reklamą lub sprzedażą
  • Znasz produkty takie jak: Google Ads, Analytics, Merchant Center, YouTube etc.
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)

Kompetencje:

  • Wysoki poziom energii, zaangażowania i odpowiedzialności
  • Otwartość na innowacje i proaktywne podejście
  • Umiejętność zarządzanie czasem i wielozadaniowość
  • Myślenie strategiczne
  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Brzmi ciekawie? Świetnie! Aplikuj!

What do employees value in us?
"Very interesting digital marketing projects, amazing online advertising products and tools"

"Great development opportunities. I get support in all areas I need to grow my competencies and skills"
"Cool people, good place to work"

"Diversity, positive energy and never ending challenges"
Sounds interesting? Great! Just apply and we will contact you very soon!
Please apply with the button on the right side of this job offer.