Administrator Wmware

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1138248

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator WMware

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: do 100 zł netto/h

Zadania:
  • planowanie i projektowanie instalacji nowych systemów oraz migracjami na nowe środowiska
  • administrowanie środowiskiem Vmware vSphere (rozwój, rozbudowa i utrzymanie środowiska, reagowanie na incydenty i usuwanie awarii)
  • administrowanie wirtualnym sieciami Vmware
  • zarządzanie systemami klienckimi
  • zarządzanie sprzętem serwerowym, zarówno na użytek wewnętrzny jak i sprzętem klienckim (konfiguracja, monitoring, naprawy)
  • konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
  • współpraca z działek architektów w zakresie wdrażania nowych systemów
  • ewidencjonowanie i dokumentowanie utrzymywanych środowisk (sprzęt i wirtualizacja)

Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w administracji wirtualnymi środowiskami serwerowymi opartymi o produkty Vmware
  • doświadczenie w administracji wirtualną siecią, protokołów i usług sieciowych
  • doświadczenie z systemami (Linux, Windows Server)
  • doświadczenie w projektowaniu i budowaniu środowisk o wysokiej dostępności
  • doświadczenie w monitorowaniu środowisk wirtualnych i fizycznych
  • dobra znajomość sprzętu serwerowego takich producentów jak Dell, HP, Huawei, Lenovo, Fujitsu (umiejętność dobrania odpowiedniej konfiguracji sprzętowej, konfiguracja ustawień, aktualizacja, naprawy)
  • wiedza na temat sieci SAN oraz technologii Storage

Oferujemy:
  • współpraca w oparciu o B2B
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • pracę w dynamicznym zespole
  • praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland