LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator WMS

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0017169
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Kontrola działania systemu magazynowego i wszystkich procesów wspierających oraz usług.
  • Ustawianie praw dostępu nowych użytkowników, ustawianie drukarek.
  • Kontrola i rozwiązywanie problemów z komunikacją EDI między systemem magazynowym, klientem i przewoźnikami.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów, błędów i rozbieżności systemowych, zapytań, wymagań od klienta i operacji.
  • Wsparcie i konserwacja zewnętrznych/wspierających modułów systemu magazynowego.
  • Testowanie nowych wersji i inicjalizacja zmian systemu (tj. zdolność do prowadzenia ogólnego testowania, dokumentacja i testowanie UAT ze źródłami wewnętrznymi i zewnętrznymi).
  • Stałe udoskonalanie WMS oraz modułów wspierających / zewnętrznych.
  • Współpraca przy definiowaniu procedur metodycznych w magazynie.
  • Tworzenie dokumentacji aplikacyjnych.
  • Szkolenie nowych użytkowników.
  • Codzienne raportowanie do klienta i kierownictwa.
  • Tworzenie raportów systemowych na podstawie wymagań operacji/klienta.

Oczekiwania:

  • Zaawansowana znajomość MS Excel.
  • Dobra znajomość WMS SAP - warunek konieczny.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość procesów logistycznych.
  • Wysokie umiejętności analizy danych liczbowych.
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Sumienność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.