Administrator Windows

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1093941

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: współpraca długofalowa
Stawka: 550-700 pln netto/MD

Główne zadania:
  • Udział w projektach, wdrożeniach i utrzymaniu serwisów opartych o rozwiązania firmy Microsoft
  • Nadzór nad bezpieczeństwem podległych systemów

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych
  • Znajomość Active Directory, IIS, MS SQL, WSUS, DHCP, DNS
  • Umiejętność automatyzacji pracy z wykorzystaniem PowerShell
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Duża samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Certyfikacja w zakresie produktów Microsoft

Mile wiedziane
  • Umiejętność administracji Exchange i SharePoint
  • Podstawowa znajomość rozwiązań wirtualizacji (Hyper-V, VMware, Citrix XEN)

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland