Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Administrator Windows

Kraków , małopolskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • uczestnictwo projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektów obszaru Compliance;
  • administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych;
  • wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk;
  • współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju

Wymagania

Wymagania:

  • praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL)
  • praktyczna znajomość systemu MS Windows 2008 2012 serwer
  • doświadczenie w administracji baz danych Oracle i/lub MS SQL
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
  • znajomość podstaw programowania
  • wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne
  • podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP
  • znajomość podstaw księgowości bankowej
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość .NET
  • znajomość IIS
  • znajomość SOA IBM MQ

 Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży bankowej

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems