Administrator Windows Active Directory + Linux Server

Net Solutions - Dyrygent.pl

01-885 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą informatyczną specjalizującą się w administracji i bezpieczeństwie sieci komputerowych. Podczas pracy duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i dostępność usług w sieciach naszych klientów.

W codziennej pracy zajmujemy się wdrażaniem nowych technologii i utrzymaniem już istniejących.

Poszukujemy do naszego zespołu Administratora Systemów (Linux/Windows)

Zadania:

  • Administracja sieciami pracującymi pod kontrolą systemów LINUX i Windows Server ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa sieci;

Wymagania

  • Znajomość systemu Windows Server ( AD, GPO, WSUS);
  • Znajomość systemu Linux Server (SAMBA + AD, POSTFIX, DHCP, BAREOS, KVM, RADIUS, BASH, PERL) ;
  • Znajomości działania sieci LAN/WAN, protokołów i standardów sieciowych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie informatyczne;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym prowadzenie korespondencji i czytanie dokumentacji;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń sieciowych (UTM, routery, przełączniki, firewalle);
  • Znajomość MS Exchange
  • Znajnomość środowiska Office 365
  • Znajomość środowisk wirtualizacyjnych (VMware, KVM);

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą informatyczną istniejącą na rynku od 2000 roku. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems