Administrator/Wdrożeniowiec IT (branża medyczna)

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Naszym Klientem jest globalna organizacja z branży medycznej z oddziałem lokalnym w Polsce. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Administratora/Wdrożeniowca IT, który odpowiedzialny będzie za wdrożenia specjalistycznego oprogramowania w różnych lokalizacjach na terenie Polski.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna organizacja z branży medycznej z oddziałem lokalnym w Polsce. Oferując innowacyjne rozwiązania, znajdujące zastosowania między innymi w najnowocześniejszych systemach medycznych, przyczyniają się do zarówno do rozwoju badań naukowych, jak i rozwoju diagnostyki medycznej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Administratora/Wdrożeniowca IT, który odpowiedzialny będzie za wdrożenia specjalistycznego oprogramowania w różnych lokalizacjach na terenie Polski (Polska południowa)

Opis stanowiska

  • Udział we wdrożeniach specjalistycznego oprogramowania,Integracja oprogramowania z innymi systemami,
  • Samodzielne prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie obsługi oprogramowania,
  • Testy i implementacja nowych rozwiązań aplikacyjnych i sprzętowych,
  • Administracja po wdrożeniowa, zapewnienie wsparcia technicznego,
  • Podróże na terenie Polski (południowa połowa kraju) - około 40%-60%.

Poszukujemy kandydatów z południa Polski (najchętniej z Katowic i okolic).

Oferujemy możliwość pracy zdalnej w dniach niewymagających podróżowania.

Profil kandydata

  • Doświadczenie we wdrażaniu lub administracji infrastrukturą serwerową opartą o MS Windows Server oraz usługi katalogowe Active Directory,
  • Praktyczna znajomość administracji systemów (MS SQL/Oracle) oraz budowania zapytań SQL,
  • Praktyczna znajomość protokołów TCP/IP, DNS (znajomość protokołów HL7, DICOM jest mile widziane),
  • Znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły),
  • Umiejętność samodzielnej instalacji i konfiguracji serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży,
  • Doświadczenie w branży medycznej jest ogromną zaletą.

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Samodzielne i elastyczne stanowisko,
  • Ciekawe wyzwania,
  • Samochód służbowy (również na użytek prywatny),
  • Możliwość pracy zdalnej.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page