Administrator systemu

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• automatyzacja i przyspieszanie procesów w firmie oraz dostarczanie wsparcia IT przy użyciu systemu i dostępu do bazy danych SQL
• dbałość o jakość danych w systemie oraz o prawidłowe funkcjonowanie systemu
• backup/restore bazy danych
• przygotowywanie danych do późniejszych analiz
• rozwiązywanie bieżących problemów z zakresu IT
• opieka nad sprzętem i oprogramowaniem komputerowym
• wdrażanie nowych funkcjonalności systemu

Wymagania

• Wykształcenia wyższego, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),
• Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
• Umiejętności pracy w grupie,
• zaawansowana znajomość oprogramowania Microsoft Excel (tabele przestawne, kwerendy, makra, funkcje, opcjonalnie formuły tablicowe)
• znajomość środowiska SQL / PL/SQL (tworzenie zapytań, procedur)
• podstawowa znajomość języka programowania Pascal
• obejście techniczne z komputerami i urządzeniami biurowymi (instalacja i konserwacja sprzętu i oprogramowania, środowisko Windows)
• rozumienie procesów produkcyjnych i magazynowych
• mile widziane doświadczenie ze środowiskiem Windows Server 2010 / 2012 R2 i Active Directory oraz systemami ERP
• znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP