ManpowerGroup Sp. z o.o.

Administrator systemu WMS – Key User

Miejsce pracy: Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Głogów

Miejsce pracy: Bolesławiec

Oferta:

  • Umowa o pracę zawierana bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie stałe w wysokości zależnej od posiadanych kwalifikacji
  • Premia uznaniowa, na której wysokość masz bezpośredni wpływ
  • Niezbędne szkolenia
  • Bezpłatny dojazd z wielu kierunków
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego siebie i członków rodziny
  • Dofinansowanie pakietów medycznych
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Dobra atmosfera pracy, "owocowe środy"
  • Komfortowe zaplecze socjalne
  • Pełna obsługa odzieży roboczej
  • Możliwość uzyskania pożyczki z ZFŚS, świadczenia dodatkowe z okazji Świąt

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze administrowania systemem WMS
  • Umiejętności techniczne w zakresie funkcjonowania systemu WMS
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - B2

Zadania:

  • Administrowanie systemem WMS
  • Nadzór nad obsługą systemu WMS - dostępy do najwyższych uprawnień użytkownika systemu
  • Ścisła współpraca z pozostałymi użytkownikami systemu - bieżące wyjaśnianie problemów operacyjnych na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Stały kontakt z klientem zewnętrznym w kwestiach problemowych w zakresie funkcjonowania systemu WMS
  • Identyfikowanie obszarów wymagających poprawy i i inicjowanie zmian
  • Wdrażanie koniecznych usprawnień procesu
  • Wdrażanie i szkolenie użytkowników
  • Raportowanie do brygadzistów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy