Fiege Sp. z o.o. Fiege Sp. z o.o.

Administrator Systemu Magazynowego

Miejsce pracy: Łozienica (Goleniowski Park Przemysłowy), Zielona Góra

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • pracę w firmie, która znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce (tytuł „Gazeli Biznesu 2016”)
  • swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój firmy
  • możliwość nauki i rozwoju (m.in. lekcje języka angielskiego - Akademia Rozwoju FIEGE)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali

Opis stanowiska:

  • Administrowanie systemu magazynowego
  • Raportowanie oraz analiza danych w systemie magazynowym
  • Zarządzanie i nadzór nad infrastrukturą systemową i sprzętową
  • Bieżące rozwiązywanie problemów oraz błędów dotyczących systemu magazynowego we współpracy z globalnym działem IT
  • Wyjaśnianie i usuwanie podstawowych problemów związanych z działaniem sprzętu komputerowego na magazynie
  • Praca w pierwszej linii wsparcia użytkowników końcowych (rola Key User’a)
  • Współpraca z magazynem w sprawie optymalizacji procesów magazynowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu Office
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom B2)
  • Mile widziana podstawowa znajomość programowania SQL
  • Znajomość podstawowych zasad konfiguracji sprzętu komputerowego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami WMS oraz praktyczna znajomość procesów magazynowych
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Fiege Sp. z o.o.