Administrator Systemu ERP

MAS Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • administrowanie systemem informatycznym,
  • administrowanie aplikacjami Simple ERP, Simple CRM, Xprimer,
  • modyfikacje funkcjonalności aplikacji Simple ERP, Simple CRM, Xprimer
  • tworzenie dokumentacji modyfikacji i systemu informatycznego,
  • szkolenie użytkowników,
  • prowadzenie serwisu aplikacji Simple ERP, Simple CRM, Xprimer

Wymagania

-wykształcenie wyższe,
-znajomość systemów Microsoft Windows, Microsoft SQL Server
-znajomość relacyjnych baz danych,
-znajomość zapytań SQL oraz programowania w VBScript
-doświadczenie w administrowaniu aplikacjami ERP,
-znajomość zagadnień z dziedziny organizacji pracy przedsiębiorstwa, zasad księgowania, obrotu towarowego oraz obiegu dokumentów lub chęć uczestniczenia w szkoleniach dot. w/w zagadnień
-dyspozycyjność, sumienność, samodzielność,
-znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji
-dodatkowym atutem będzie znajomość aplikacji Simple ERP, Simple CRM, Sybase InfoMaker oraz Crystal Reports

Prezentacja firmy

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Lata pracy pozwoliły nam zb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inne