Administrator Systemowy

Kraków, małopolskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, polskiego producenta oprogramowania, obsługującego 40 krajów, z oddziałami w Europie oraz USA, z siedzibą główną w Krakowie poszukujemy Administratora Systemowego.

Osoba zatrudnionym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• automatyzacja zadań administracyjnych

• rozwój i utrzymanie bieżącej infrastruktury aplikacji

• monitoring infrastruktury, usług, systemu, sprzętu, aplikacji

• instalacja serwerów, konfiguracja usług

• analizowanie infrastruktury i sugerowanie optymalnych rozwiązań

A co uzyskasz?

• możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia u polskiego pracodawcy z narzędziami czy warunkami technicznymi mierzonymi i dorównującym największym zagranicznym firmom

• stanowisko pracy w zespole, wypełnione ciekawymi wyzwaniami z ogromnymi wolumenami danych

• dołączysz do zespołu, który współpracuje, jest zaangażowany w to co robi, zatem możesz liczyć na świetną atmosferę w pracy, warto się samemu przekonać

Benefity pozapłacowe:

• Szkolenia – możliwość sprawnego wdrożenia się by swobodnie pracować i przy tym się rozwijać, klient inwestuje w swojego pracownika

• Bezpłatne posiłki w wewnętrznej kantynie firmy

• Piątkowe ‘happy hour’ z darmowym napojami w tym piwem bez limitu, owoce

• Bonusy za to, że dokształcałeś się, za obronę pracy dyplomowej, becikowe 2000PLN

• Dofinansowanie dedykowanych prywatnych, badań lekarskich, kursów językowych czy biletów do kina lub teatru

• Karta OK System (sport)

• Wybór formy zatrudnienia – Umowa o pracę, B2B, inne.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydata:

• 2-3 letnie doświadczenie w administracji systemu Linux

• biegła umiejętność pisania skryptów (Bash/Perl)

• doświadczenie w pracy w firmach wytwarzających oprogramowanie

• mile widziana znajomość baz danych i SQL

• mile widziana znajomość systemu pocztowego Postfix

• umiejętność rozwiązywania problemów

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Długoterminiowa współpraca
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy