Administrator Systemów

Talent Hills

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klientem Talent Hills jest innowacyjny spin-off należący do dużej grupy kapitałowej - producent rozwiązań opartych o algorytmy uczenia maszynowego, deep learning’u, sztucznej inteligencji a także technologie Big Data i Boty. W związku z budową nowego zespołu programistycznego dedykowanego do rozwoju (od podstaw) kluczowego produkty firmy poszukujemy Administratora Systemów. Długofalowy projekt dotyczy stworzenia zaawansowanej platformy robotyzacji procesów biznesowych.

Opis stanowiska:

- Wsparcie tworzenia i utrzymania narzędzi robotyzacji procesów biznesowych (Farmy Robotów);

- Administrowanie serwerami Linux, Windows oraz aplikacjami w tych środowiskach;

- Tworzenie i rozwój platform wirtualizacji w ramach potrzeb wdrożeniowych oraz rozwojowych;

- Wdrażanie i tworzenie narzędzi do monitoringu infrastruktury technicznej;

- Zarządzanie konfiguracją i bezpieczeństwem sieci;

- Diagnozowanie przyczyn i rozwiązywanie problemów w obszarze administrowanych systemów;

- Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej i funkcjonalnej).

Wymagania

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe uzyskane na kierunku IT lub pokrewnym;

- Min. roczne doświadczenie na stanowisku Administratora ;

- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją i administracją systemami Linux, Windows;

- Znajomość relacyjnych baz danych oraz zagadnień i infrastruktury sieciowej;

- Mile widziane doświadczenie w wykorzystywaniu środowisk wirtualizacji i kontenerowych (np.: Docker)

- Dobra znajomość języka angielskiego;

- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Połączenie start-upowej atmosfery pracy z udziałem w stabilnym i długofalowym projekcie;

- Lokalizację biura w centrum Warszawy.

Prezentacja firmy

Talent Hills to zespół wyspecjalizowanych Konsultantów, którzy od lat sw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems