Administrator Systemów

Webanywhere Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Webanywhere to firma założona w 2003 roku w Wielkiej Brytanii, będąca jednym z liderów rozwiązań e-learningowych na rynku brytyjskim.

W 2012 roku otworzyliśmy oddział w Katowicach, w którym aktualnie zatrudniamy około 50 specjalistów. Jako Software House tworzymy własne produkty oraz zajmujemy się wdrażaniem i integracją e-learningowych systemów open source.

Obecnie, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Systemów/Dev Ops do której obowiązków będzie należeć bieżące zarządzanie i utrzymanie infrastruktury firmy, rozwiązywanie problemów pracowników i klientów. Współpraca ze wszystkimi działami w celu ulepszenia wewnętrznych rozwiązań, procedur i procesów obejmujących codzienne operacje, tworzenie kopii zapasowych i monitorowanie systemów.

Wymagania

  • Co najmniej trzy lata doświadczenia z systemem operacyjnym Linux.
  • Doświadczenie z narzędziem kontroli - GIT.
  • Znajomość metodologii CI / CD - GitLab.
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskami chmurowymi - AWS.
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym narzędziem do wirtualizacji - XEN, VmWare, Proxmox.
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym narzędziem do monitoringu - Zabbix, Nagios.
  • Doświadczenie i zrozumienie sieci - TCP / IP, DNS, DHCP, WIFI, VLAN.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji - Ansible, Chef.
  • Znajomość języków skryptowych - Bash, Python.
  • Znajomość baz danych - MySQL, PostgreSQL.
  • Znajomość paneli cloud - Rackspace, Amazon.
  • Znajomość systemów do zarządzania wersjami - Git
  • Mile widziana znajomość systemów monitoringu - np. Zabbix
  • Mile widziana znajomość ELK, Terraform
  • Podstawowa znajomość systemu Windows

Oferujemy

  • Elastyczne formy współpracy.
  • Pracę w międzynarodowym i zgranym zespole oraz koleżeńską atmosferę pracy.
  • Udział w imprezach i wyjściach integracyjnych.
  • Dogodną lokalizację biura.
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy.
  • Pyszną kawę.
  • Częściową pracę z domu po okresie próbnym i elastyczne godziny pracy.
  • Lekcje angielskiego z native speakerem.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe.
  • Dwa dodatkowe dni urlopu po okresie próbnym.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, prześlij swoją aplikację za pomocą przycisku "aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma WebAnywhere powstała w 2003 roku w Wielkiej Brytanii. Od 2012 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP