Administrator Systemów

HRK S.A.

Dzierzoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów, jednego z wiodących na świecie producentów osprzętu siłowego i rozdzielnic, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Administrator SystemówMiejsce pracy: Dzierzoniów

Zadania:

  • Konfiguracja, zarzadzanie wirtualizacji opartej o technologie VMware,
  • konserwacja i utrzymanie systemów alarmowych, kontroli dostępu i central telefonicznych.

Wymagania:

  • Min. dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi MS Windows Server, Azure
  • doświadczenie w administrowaniu Active Directory,
  • znajomość wybranych rozwiązań: ADFS, MS IIS, MSSQL, WSUS,
  • znajomość administracji i konfiguracji MS SharePoint
  • znajomość języków skryptowych i programowania: PowerShell,
  • znajomość sieci i protokołów: TCP/IP, SMTP/POP3, MAPI, DNS, DHCP, LDAP.
  • Znajomość korporacyjnych systemów antywirusowych i backupowych VEEM Backup, ARCserve,
  • znajomość języka angielskieg lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • mile widziane doświadczenie w hostingu,
  • mile widziana znajomość HTML, PHP.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.