Administrator Systemów Magazynowych (Terminal)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Sokołów k. Janek, mazowieckie

Miejsce pracy: Sokołów k. Janek
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę przez zakład, pełen etat)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne)

Zakres obowiązków:

  • Administracja przesyłkami w systemie
  • Czynny udział w procesach magazynowych
  • Nadzór nad dokumentacją transportowo-magazynową
  • Nadzór nad dokumentacją, archiwizacja dokumentów
  • Współpraca z kierowcami
  • Współpraca z innymi działami operacyjnymi
  • Obsługa programu Speed

Oczekiwania:

  • Mile widziana znajomość programu Excel
  • Znajomość procesów magazynowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.