Administrator Systemów Linux

nazwa.pl- AW

Rzeszów, podkarpackie

Firma nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen i świadczenia usług hostingowych. To także lider w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.

Nazwa.pl to partner NASK oraz EURid i jedyny polski rejestrator, który posiada akredytację ICANN, umożliwiającą rejestrację domen globalnych bez pośredników. Od 1997 r. z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując ponad 4 000 000 domen i uruchamiając 500 000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy dotyczące bezpieczeństwa w polskim Internecie i w ramach tych działań firma zabezpieczyła ponad 600 000 domen, zarejestrowanych w nazwa.pl i obsługiwanych na serwerach DNS Anycast nazwa.pl, komercyjnymi certyfikatami nazwaSSL DV.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient-usługodawca.

Miejsce pracy: Rzeszów

Szukamy Admina, który nie wyobraża sobie pracy na innym systemie niż Linux i godzinami może wpatrywać się w ekrany monitorujące system. Jeśli chcesz rozwijać swoją wiedzę i doświadczenie w oparciu o systemy, na których działa jedna z największych firm hostingowych w Polsce, to aplikuj!

Dlaczego my?

• pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze

• wdrożenie do pracy poprzez szkolenia, m.in. szkolenie produktowe

• wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników

• umowa o pracę

• komfortowe biuro w centrum Rzeszowa

• stałe podnoszenie kompetencji przez udział w coachingach i szkoleniach

• możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych

• pakiet atrakcyjnych benefitów (dofinansowanie do pakietu sportowego oraz prywatnej opieki medycznej)

• kalendarz imprez firmowych

• zniżki na usługi oferowane przez firmę oraz wiele więcej… (m.in. pakiet startowy, imprezy integracyjne, upominki okolicznościowe dla pracowników oraz ich dzieci itd.)

Kogo poszukujemy?

• Linuxa znasz jak własną kieszeń

• znasz zagadnienia sieciowe związane z protokołem TCP/IP oraz zagadnienia switchingu/routingu (OSPF/BGP4)

• umiesz administrować serwerami WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS

• potrafisz programować w Bashu, Pythonie lub Perlu

• potrafisz samodzielnie rozwiązywać problemy

• pracowałeś co najmniej rok na podobnym stanowisku

Jakie będą Twoje zadania?

• instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi

• nie! nie administrujemy innymi systemami niż *nix lub *nux ;-)

• rozwiązywanie problemów napływających do działu

• tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań

• prowadzenie monitoringu systemów IT

• optymalizacja zadań, procesów oraz aplikacji

• tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Spotkanie rekrutacyjne może być przeprowadzone w Krakowie lub Rzeszowie.

Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj! Prześlij nam swoje CV.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online dostępnej po kliknięciu w przycisk APLIKUJ znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.
nazwa.pl- AW nazwa.pl- AW