Opis stanowiska pracy

Obecnie szukamy kandydatów do pracy w siedzibie Unibep S.A. w Białymstoku na stanowisko:

Administrator Systemów IT

Miejsce pracy: Białystok

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • administrowanie relacyjnych baz danych (Microsoft SQL Server)
  • automatyzacja procesów administracyjnych
  • aktywne uczestniczenie w procesach wdrożeniowych nowych systemów informatycznych
  • lokalizowanie błędów systemu, analiza przyczyn, zmiany w parametryzacji lub zgłaszanie problemów do firmy serwisującej oraz kontrola usuwania błędów
  • wsparcie użytkowników w obsłudze systemów używanych w firmie (help desk)
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji IT

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, notowanej na GPW
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • konkurencyjny pakiet benefitów
  • możliwość przyuczenia do wykonywania w/w zadań oraz dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji na różnego rodzaju szkoleniach otwartych
  • imprezy integracyjne, eventy i wiele innych

Wymagania

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie związane z administracją MS SQL Server
  • znajomość języka zapytań MS SQL
  • wysokie umiejętności analitycznego myślenia, samodzielności, umiejętności rozwiązywania problemów
  • preferowana osoba z wykształceniem wyższym informatycznym / ekonomicznym
  • komunikatywność oraz chęci uczenia się i dyspozycyjności

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjalizująca się w... budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe) oraz przemysłowym - zarówno w Polsce, jak i na rynku wschodnim.
Działalnością deweloperską w powyższym obszarze zajmuje się Unidevelopment S.A. w Warszawie i Monday Development S.A. w Poznaniu. Realizujemy również prace budowlane w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. i Budrex Sp. z o.o.) oraz produkujemy domy modułowe o konstrukcji drewnianej pod kątem realizacji obiektów mieszkalnych na rynku skandynawskim i w Polsce (Unihouse S.A.).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
3
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 5.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
10%
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP , Praca IT - Programowanie / Analizy