Administrator systemów IT (k/m)

Trenkwalder

Warszawa, Łódź, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Łódź
Obowiązki:
  • projektowanie i zarządzanie usługami Active Directory i Azure AD,
  • obsługa środowiska Office 365 dla firm w grupie kapitałowej,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w zakresie rozwiązywania incydentów związanych z serwerem i siecią,
  • koordynowanie procesu zarządzania zmianami,
  • definiowanie standardów i zasad dotyczących komputerów użytkowników końcowych,
  • regulacja kontraktów i licencji, związanych z operacjami IT,
  • monitorowanie, automatyzowanie i ulepszanie struktury IT,
  • aktualizacja dokumentacji technicznej.

Wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • doświadczenie z serwerami Windows Active Directory i Windows, w środowisku firmowym,
  • podstawy administracji serwerami Linuksa,
  • znajomość procesów ITIL,
  • podstawowe doświadczenie z usłudze Office 365 i/lub programem Exchange/Sharepoint,
  • podstawowe doświadczenie z AWS, Azure lub pokrewnymi technologiami,
  • mile widziane doświadczenie z rozwiązaniem MDM,
  • mile widziane doświadczenie z platformami wirtualizacji.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • rozwój w firmie o charakterze globalnym,
  • pracę w domu, w trybie "zadaniowym",
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, oraz system benefitów pozapłacowych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy