Administrator Systemów IT i Baz Danych

Kamsoft S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Administracja i zarządzanie systemem operacyjnym Linux,
- Administracja i zarządzanie bazami danych (ORACLE, PostgreSQL),
- Administracja systemem maszyn wirtualnych VMWARE,
- Administracja polityką kopii systemów / baz danych / aplikacji,
- Administracja sprzętem serwerowym,
- Administracja oprogramowaniem serwerowym (APACHE / HAPROXY / TOMCAT / KEEPALIVED),
- Monitorowanie podległej infrastruktury systemowej.

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Znajomość systemu Linux (RHEL) na poziomie administracyjnym,
- Znajomość baz danych Oracle (RAC),
- Znajomość baz danych PostgreSQL,
- Umiejętność optymalizacji baz danych SQL,
- Znajomość narzędzi administracyjnych: Bacula, Nagios/Zabbix, Cacti.

Mile widziane:

- Znajomość serwera Apache i Tomcat,
- Znajomość sprzętu klasy mid-range i enterprise.

Oferujemy:

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych, które wspomagają obszary:

- Zdrowie: prywatne ubezpieczenie medyczne, polisa lekowa, akcje prozdrowotne, prywatne ubezpieczenie na życie
- Rozwój: możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych, zewnętrznych i konferencjach, certyfikacje
- Rozrywka: imprezy integracyjne, imprezy rodzinne: Mikołajki, Dni Dziecka, konkursy firmowe
- Sport: karty MultiSport, imprezy biegowe, sekcje piłki nożnej i kolarstwa górskiego, dofinansowanie do sportu i rekreacji
- Przyszłość: Pracowniczy Program Emerytalny
- I inne: abonament telefoniczny i internetowy, Zakładowy Fundusz Socjalny, pełne wyposażenie stanowiska pracy, bezpłatny parking firmowy, wyjazdy zagraniczne, firmowa kuchnia.
- Możliwość częściowej pracy zdalnej (ok.80%)

Prezentacja firmy

W KAMSOFT tworzymy systemy informatyczne oraz oprogramowanie, z których ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 mce, docelowo na cz. nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems