ADMINISTRATOR SYSTEMÓW CALL CENTER

Platforma Canal+

Kraków, małopolskie

nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: Kraków

Główne zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku Administratora Systemów Call Center odpowiedzialna będzie za :

  • administrację centrali telefonicznej Avaya oraz Cisco
  • administrację i rozwój systemów IVR, CMS, EP, WFO, PDS
  • optymalizację wydajności podległych systemów
  • rozwiązywanie bieżących problemów i awarii

Oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wyższego wykształcenia z zakresu informatyki, bądź pokrewnego
  • praktycznej, dobrej znajomości rozwiązań Call Center Avaya (Communication Manager, CMS, EP, WFO, CTI, Predictive Dialer)
  • minimum podstawowej znajomości sieci TCP/IP oraz VoIP
  • umiejętności w zakresie tworzenia i utrzymywania aplikacji IVR (EP) lub WFM będą dodatkowym atutem
  • dobrej znajomości organizacji pracy Call Center
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • zdolności interpersonalnych
  • dyspozycyjności (dyżury w dni wolne)

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w dużej, międzynarodowej korporacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do zasobów wspomagających pracę
  • pracę w młodym, profesjonalnym zespole
  • telefon komórkowy
  • pakiet świadczeń dodatkowych ( np.: opieka medyczna, pakiet socjalny)
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie CV w języku polskim. Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.