Oferta wyróżniona

Administrator Systemów Bezpieczeństwa

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • administrowanie i rozwój systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego klasy IPS i SIEM,
  • udział w procesie wyboru oraz wdrożeniach nowych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa IT,
  • udział w projektach Banku z zakresu obszaru IT,
  • współpraca przy analizach zagrożeń i trendów związanych z atakami o charakterze cyberprzestępczym,
  • współpracę ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT
  • udział w pracach 2-linii SOC (Security Operations Center).

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane kierunki informatyczne, matematyczne),
  • doświadczenia zawodowego potwierdzającego umiejętności w obszarze administrowania systemami bezpieczeństwa IT i/lub doświadczenia w obszarze administrowania sieciami,
  • dobrej znajomości protokołów TCP/IP,
  • dobrej znajomości SSL/TLS,
  • dobrej znajomości systemów Windows Server i/lub Linux,
  • kreatywności i umiejętności otwartego, analitycznego myślenia,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym co najmniej swobodne korzystanie z dokumentacji,

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenia z zakresu obsługi systemów klasy Firewall, WAF, DLP, sandbox,
  • doświadczenia z zakresu administracji serwerami Windows/Linux,
  • certyfikat z zakresu bezpieczeństwa IT.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • pracę na umowę o pracę w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • pracę z najnowszymi technologiami w obszarze bezpieczeństwa IT,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • udział w innowacyjnych projektach.

Wymagania

z dopiskiem:

IP/DBO/WBI/ADM/05/19/Katowice

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Analityka