Administrator sprzedaży samochodów

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Poznanie systemów informatycznych i raportowych (wewnętrzne, autorskie), systemu zamówień
  • Obsługa administracyjna i przygotowywanie dokumentacji związanej ze sprzedażą samochodów (m.in. fakturowanie, wprowadzanie/zmiana danych)
  • Współpraca z siecią dilerską, pomoc w realizacji zamówień

Wymagania:

  • Wiedza o systemie MS Office na poziomie operacyjnym
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Dostępność 5 dni/ 8 h
  • Komunikatywność
  • Dokładność, wytrwałość, dobra organizacja pracy

Oferta:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy