FallWork Sp. z o.o.

Administrator sieci

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie ciągłości pracy lokalnej i rozległej sieci komputerowej oraz urządzeń sieciowych (administracja, monitorowanie, bieżące rozwiązywanie problemów)
  • zapewnienie bezpieczeństwa ochrony danych w systemach informatycznych
  • aktualizacja oprogramowania urządzeń sieciowych i bieżące wsparcie w obsłudze systemów informatycznych
  • współpraca z operatorami telekomunikacyjnymi w zakresie administrowania łączami teletransmisyjnymi

WYMAGANIA:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • praktyczne umiejętności w zakresie administrowania urządzeniami Cisco oraz systemami bezpieczeństwa Fire Wall (mile widziany certyfikat Cisco CCNA)
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux (na poziomie administracyjnym), VMware (na poziomie administracyjnym), Nagios, Cacti
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa 3-miesięczny okres próbny, kolejna na czas nieokreślony)
  • pracę stacjonarną w oddziale w Poznaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę medyczną
  • pracowniczy program emerytalny
  • wczasy pod gruszą