Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta – dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Zakres zadań:

  • Realizacja zadań w ramach operacyjnych procesów IT - zarządzanie dostępnością, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie zmianą, zarządzanie incydentami/problemami
  • Świadczenie usług profesjonalnych w zakresie utrzymania sieci LAN w Data Center wraz z systemami bezpieczeństwa
  • Zapewnienie dostępności zarządzanych systemów poprzez działania zapobiegające występowaniu awarii, obsługę awarii i incydentów w środowiskach sieciowych Data Center
  • Realizacja prac wdrożeniowych polegających na instalacji i konfiguracji sprzętu oraz oprogramowania w ramach istniejących i dla nowych segmentów sieci

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku administratora sieci aktywnej składającej się minimum z 10 urządzeń typu router czy switch, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu siecią w Data Center
  • Teoretyczna i praktyczna wiedza na temat protokołów sieciowych TCP/IP, STP, 802.1q, QOS, OSPF, static route, VRRP, NAT, SSL
  • Podstawowa znajomość narzędzi do monitorowania sieci
  • Umiejętność posługiwania się systemem Linux, pisania skryptów w bash, php – mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej oraz komunikację z klientami zewnętrznymi
  • Mile widziane doświadczenie z urządzeniami firmy CISCO, Juniper, F5, Checkpoint, Radware

Prezentacja firmy

Firma informatyczna z tradycjami sięgającymi 1989 roku. Prowadzimy sprze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca BPO / outsourcing, Praca Inżynieria