Administrator sieci komputerowej/Informatyk

Rimaster Poland Sp. z o.o.

Czaplinek, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Administracja infrastrukturą sieciową firmy w obszarze produkcyjnym i biurowym w celu zapewnienia nieprzerwanego działania;
  • Instalacja oraz konfiguracja sprzętu i oprogramowania (stacje robocze, terminale);
  • Administrowanie sieciami LAN/WAN/WLAN;
  • Bieżące utrzymanie systemów – analiza wydarzeń, alarmów, wykonywanie kopii zapasowych;
  • Wsparcie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zmian i usprawnień w systemach IT
  • Przestrzeganie i kontrolowanie istniejącej polityki bezpieczeństwa, dotyczącej użytkowania urządzeń IT w firmie;
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii;
  • Przygotowywanie procedur i dokumentacji;
  • Udział w projektach informatycznych.

Wymagania

  • doświadczenia w pracy helpdesk i wsparciu użytkowników IT
  • doświadczenia w roli administratora systemów IT,
  • bardzo dobrej znajomość systemów Windows XP/7/8/10 w zakresie administracji stacji roboczych;
  • umiejętności naprawy i konfiguracji urządzeń komputerowych;
  • znajomości technologii sieciowych i konfiguracji sieci LAN/WAN/WLAN;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych;
  • umiejętności diagnozowania problemów, przedstawiania i wdrażania praktycznych rozwiązań,
  • dużego poczucia odpowiedzialności,
  • dużych zdolności organizacyjnych, samodzielności w działaniu, podejmowaniu inicjatyw, dyspozycyjności,
  • pozytywnego i przyjaznego nastawienia do pracy i ludzi,
  • prawa jazdy kat. B,

Dużym atutem będą:

  • znajomość elektroniki analogowej i cyfrowej,
  • znajomość oprogramowania LabView

Oferujemy:

Warunki finansowe:

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalone adekwatnie do posiadanych kwalifikacji,

Atrakcyjne warunki socjalne w pakiecie:

  • dofinansowania z okazji świąt,
  • upominki z okazji dnia kobiet i mężczyzn, dnia dziecka,
  • dopłaty do aktywności sportowej, do wypoczynku
  • finansowanie biletów na lokalne eventy,
  • organizujemy pracownicze imprezy integracyjne,
  • organizujemy wycieczki dla pracowników
  • dofinansujemy naukę języka obcego,

Stawiamy na bardzo dobrą atmosferę pracy zespołowej!

Dajemy możliwość rozwoju zawodowego!

Prezentacja firmy

Rimaster Poland Sp. z o.o. jest jedną z najprężniej działających ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2PLN - 2PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP