Administrator sieci i serwerów

AUTOSAN sp. z o.o.

Sanok, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Monitorowanie, administrowanie i zarządzenie serwerami opartymi o systemy z rodziny Linux,

• administrowanie sieci informatycznej, utrzymanie jej wysokiej dostępności i funkcjonalności .

• zapewnienie bezpieczeństwa sieci zgodnie z obowiązującymi politykami i procedurami,

• tworzenie i aktualizowanie dokumentacji dotyczących konfiguracji serwerów i sprzętu sieciowego,

• rozbudowa, wymiana i instalowanie nowego sprzętu sieciowego, serwerowego,

• wsparcie techniczne w zakresie instalacji i konfiguracji sprzętu i oprogramowania stacji roboczych, opartych na systemie Windows.

Wymagania

• wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i informatycznej,
• doświadczenie z zakresu administrowania systemami z rodziny Linux, Windows
Serwer,
• znajomość technologii, konfiguracji i administracji LAN/WLAN,
• dobra znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów
informatycznych.

Oferujemy:

• stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
• konkurencyjne wynagrodzenia,
• możliwość szybkiego rozwoju,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• dostęp do wiedzy i szkoleń.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

AUTOSAN sp. z o.o. jest kontynuatorem tradycji jednego z najstarszych pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy