Administrator SharePoint Server

Billennium Sp. z o.o.

Łódź, Lublin, Olsztyn, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź, Lublin, Olsztyn

Zadania:

  • Instalacja, konfiguracja i administracja systemami Windows SharePoint Server 2007, 2010 oraz 2016
  • Wsparcie techniczne świadczone na 2/3 linii wsparcia
  • Monitoring środowiska oraz rozwiązywanie incydentów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. roczne doświadczenie administratorskie w zakresie infrastruktury IT
  • Bardzo dobra znajomość środowisk Microsoft Windows Server 2008, 2012, 2016
  • Dobra znajomość Active Directory, GPO, DFS, IIS, CA
  • Dobra znajomość Microsoft SharePoint Server 2007-2016
  • Dobra znajomość PowerShell
  • Umiejętność analitycznego rozumowania
  • Proaktywne podejście do środowiska
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana wiedza z zakresu:

  • Microsoft SharePoint 2010, 2013, 2016
  • SharePoint Online
  • Office 365
  • Microsoft MSSQL Server
  • Microsoft System Center Configuration Manager
  • Microsoft System Center Operations Manager

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Ciekawą i pełną wyzwań prace w miedzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i system mentoringu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.