Administrator Serwerów

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1155311

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Administratora Serwerów

Lokalizacja: Warszawa (model hybrydowy)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Stawka: 100-125 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Rozwiązywanie zgłoszeń klientów
  • Administracja serwerami Linux
  • Konfiguracja i administracja środowiskami aplikacyjnymi opartymi o WebLogic i Kubernetes
  • Analiza problemów na podstawie logów
  • Konfiguracja serwerów http

Oczekiwania:
  • Wcześniejsze doświadczenie w roli administratora
  • Doświadczenie w administracji systemami z rodziny Linux
  • Doświadczenie w administracji i konfiguracji WebLogic i Kubernetes
  • Umiejętność konfiguracji serwerów http
  • Znajomość zwinnych metodyk (Agile)

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na kontrakcie B2B
  • Możliwość udziału w kluczowym projekcie klienta
  • Długofalową współpracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland