Administrator Serwerów Aplikacyjnych i Baz Danych

First Data Polska S.A.

Warszawa, mazowieckie

First Data Polska S.A. First Data Polska S.A.
Jesteśmy jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne rozwiązania do kompleksowej obsługi płatności w świecie omnichannel. Naszymi klientami są banki, instytucje finansowe oraz przedsiębiorcy.

First Data™ Polcard® stanowi część korporacji First Data, światowego lidera płatności elektronicznych, obecnego w 36 krajach świata, procesującego 74 miliardy transakcji rocznie.

Więcej o nas: www.firstdata.pl; www.polcard.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie i administracja środowiskami serwerów aplikacyjnych i bazodanowych.
  • Monitorowanie i utrzymanie dostępności i funkcjonalności serwerów aplikacyjnych i bazodanowych.
  • Kontrola i optymalizacja wydajności środowisk serwerów aplikacyjnych i bazodanowych.
  • Konfiguracja i monitorowanie bezpieczeństwa serwerów aplikacyjnych i bazodanowych.
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów dot. serwerów aplikacyjnych i bazodanowych w procesach zarządzania incydentami, problemami i usuwaniem awarii oraz wdrożeniami zmian infrastrukturalnych, projektowych i rozwojowych.
  • Przygotowanie środowisk testowych i wsparcie testów w obszarze aplikacji i baz danych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji serwerami Oracle WebLogic 11/12.
  • Doświadczenie w administracji rozwiązaniami szyny danych Oracle Service Bus 11/12.
  • Znajomość środowiska APEX oraz Oracle Internet Directory.
  • Znajomość administracji bazami danych Oracle oraz MSSQL.
  • Znajomość systemów Unix (AIX i Linux).
  • Mile widziana znajomość środowiska BMC Control-M.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Otwartość na rozwój i poszerzanie wiedzy w obszarze technologii.
  • Staranność, dokładność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w renomowanej firmie międzynarodowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet socjalny i opiekę medyczną.
  • Dobrą atmosferę w zgranym zespole profesjonalistów.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku.