Administrator SAP Basis

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1089261

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.
Dla naszego Klienta - międzynarodowego lidera w branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: okolice Poznania
Współpraca B2B

Zadania:
  • obsługę incydentów w zakresie wsparcia SAP BASIS zgodnie obowiązującymi standardami (SLA),
  • bieżącą administrację i utrzymanie wydajności, dostępności systemu oraz bezpieczeństwa danych SAP,
  • wspieranie rozwoju podległych systemów oraz optymalizację procesów w obszarze BASIS,
  • konfigurowanie kolejki transportowej, wgrywanie transportów oraz poprawek systemowych,
  • współpracę oraz nadzór nad firmą zewnętrzną,
  • tworzenie kopii oraz tuning systemu,
  • udział w tworzeniu koncepcji i specyfikacji technicznych oraz projektach z obszaru wdrożeń, aktualizacji oprogramowania SAP.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • podstawowa znajomość baz danych, Znajomość min. jednej z baz danych: DB2, MSSQL, Oracle, SAP MaxDB
  • podstawowa wiedza z systemów serwerowych,
  • podstawy programowania oraz umiejętność debugowania,
  • chęć uczenia się oraz poznawania nowych technologii,
  • zainteresowanie tematyką security,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie,
  • współpracę w międzynarodowym środowisku
  • rozwój umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • benefity: pakiet medyczny i sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland