Administrator Płac

Hays Poland

Polska, małopolskie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1121528

Administrator płac

Czy masz doświadczenie w zakresie płac i chcesz wzbogacić swoje umiejętności? Interesuje Cię praca na wyjątkowym i niezależnym stanowisku? Wyślij swoją aplikację na nowe stanowisko Administratora płac!

Opis stanowiska:

Administrator płac jest członkiem zespołu odpowiedzialnego za usługi payroll/płacowe świadczone dla 17stu jednostek w 16stu krajach.
Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna jest za realizację całego cyklu płacowego. Na początku cyklu zadaniem zatrudnionej osoby jest zebranie wszystkich danych płacowych z wielu źródeł. Administrator musi utrzymywać codzienny kontakt z różnymi jednostkami, ponieważ musi być na bieżąco informowany o awansach, nagrodach, podwyżkach, etc. Po zebraniu wszystkich potrzebnych danych, administrator przygotowuje plik wejściowy, który przesyła do zewnętrznego przetworzenia. Kolejnym krokiem jest weryfikacja otrzymanego pliku. Na tej podstawie administrator dokonuje wszystkich płatności. Zespół współpracuje z 6-cioma bankami i wykonuje różnego rodzaju płatności.
Administrator w ciągu miesiąca uczestniczy w kilku cyklach, dla różnych krajów.

Wymagania:

Wymagamy doświadczenia w dziedzinie administracji płac/kadr i płac (1-2 lata). Osoba zatrudniona musi umieć bezproblemowo komunikować się pisemnie i werbalnie oraz posiadać umiejętności analityczne. Powinna posiadać również doświadczenie w rozwiązywaniu rutynowych problemów związanych z płacami/wypłatami. Wymagany angielski na poziomie min. B2 (praca całkowicie w j. angielskim).

Co oferujemy?

Oferujemy wyjątkową, niezależną i wymagającą pozycję w międzynarodowym i dynamicznym środowisku pracy. Będziesz pracował w międzynarodowym zespole i współpracował z różnymi krajami. Oferujemy bogaty pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, kupony na posiłki) z okazjonalnymi kartami upominkowymi i zniżkami. Zapewniamy również wsparcie rozwoju zawodowego.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, użyj przycisku „Aplikuj teraz". Czekamy na Twoją wiadomość.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland