ADMINISTRATOR PDMS (PDMS SYSTEM ADMINISTRATOR)

Łódź, łódzkie

Poyry Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań Administratora należeć będzie:

Zakładanie i konfiguracja projektów:

  • tworzenie baz projektowych,
  • przygotowanie struktury projektu,
  • tworzenie szablonów dokumentacji i formatek rysunkowych,
  • konfiguracja generowania rysunków montażowych rurociągów (izometryków),
  • tworzenie i konfiguracja raportów (zestawienia i wykazy materiałów),
  • import/eksport obiektów z/do programów projektowych typu CAD.

Budowa i obsługa baz danych zawierających:

  • katalogi elementów rurociągowych,
  • katalogi armatury ręcznej,
  • katalogi armatury AKPiA,
  • katalogi elementów podparć rurociągów,
  • klasy materiałowe (specyfikacje).
    Udzielanie wsparcia projektantom w zakresie obsługi systemu projektowania PDMS

Osobom, które dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i opartej na zaufaniu kulturze przedsiębiorstwa;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla klientów z całego świata;
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole inżynierów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • świadczenia socjalne;
  • kartę sportową
  • pakiety medyczne;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w samodzielnym administrowaniu systemem projektowania PDMS,
  • doświadczenia w administrowaniu jednym z systemów projektowania PDS, PDMS, Everything3D, CADMATIC, SmartPlant 3D, SmartPlant Automation, SmartPlant Electrical,
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego,
  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i zagranicą.

Pöyry is an international consulting and engineering company. We deliver strategic... advisory and engineering services, underpinned by strong project implementation capability and expertise. Our focus sectors are power generation, transmission & distribution, forest industry, chemicals & biorefining, mining & metals, transportation and water. Our 6,000 experts deliver over 10,000 projects annually. We are constantly looking for the best people and projects.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Grafika / Projektowanie , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP