Administrator Oracle

Power Media

Poznań, wielkopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Poznań

                                     Jeśli zwracasz uwagę na:

STABILNOŚĆ: pewne, bezpośrednie, długofalowe zatrudnienie w firmie o bardzo ugruntowanej pozycji z ponad 50-letnim doświadczeniem

ZAUFANIE: umowa na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy

ROZWÓJ: finansowanie szkoleń zewnętrznych, samodzielność w działaniu, aktywne uczestnictwo w rozwoju organizacji

WARUNKI PRACY: centrum miasta, Umowa o Pracę, dofinansowanie do karty Multisport, system premii uznaniowych/dodatków

LUDZI: zgrany, przyjazny zespół dla którego liczy się Twoja opinia

                                     ...ta oferta jest dla Ciebie!

Nasz Klient specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT dla klientów korporacyjnych.
By dołączyć do rozwijającego się zespołu Cloud Computingu, wystarczy że:

  • Posiadasz przynajmniej 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Jesteś zaznajomiony z usługami RAC, ASM
  • Sprawnie administrujesz bazy danych Oracle na różnych platformach systemowych (Linux, Windows, instalacja, kopie bezpieczeństwa RMAN, tuning, monitoring, zarządzenie dostępem)
  • Jesteś zaznajomiony z narzędziami Toad for Oracle, SQL Developer, Enterpise Manager, EM Cloud Control
  • Posiadasz umiejętność zarządzania systemami Windows oraz Linux pod kątem współpracy z relacyjnymi bazami danych
  • Masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Cenisz pracę zespołową, jesteś zaangażowany w to co robisz

Mile widziane:

  • Umiejętność administrowania innymi systemami baz danych: MS SQL, PostgreSQL, MySQL/MariaDB,
  • Znajomość technologii wirtualizacji

Wówczas będziesz zaangażowany w takie zadania jak:

  • Administracja bazami danych Klientów w środowisku Oracle
  • Administracja systemami operacyjnymi Linux i Windows pod kątem współpracy z relacyjnymi bazami danych
  • Obsługa zgłoszeń w zakresie działania baz danych
  • Wgrywanie poprawek/skryptów do oprogramowania w systemach Oracle
  • Konfiguracja i monitorowanie wykonywania kopii bezpieczeństwa
  • Czynny udział w pracach rozwojowych mających na celu poszerzanie oferty firmy
  • Bezpośredni udział we wdrażaniu nowych usług/technologii z obszaru ICTWsparcie technologiczne konsultantów wdrażających systemy informatyczne działające w środowisku Oracle, programowania (SQL, PL/SQL)

Oferta brzmi interesująco? Wyślij nam swoje CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media