Opis stanowiska pracy

Firma COMMIT.IT w związku z nowymi projektami szuka administratorów baz danych Oracle o różnych poziomach zaawansowania (Junior-Senior).

Zakres obowiązków
utrzymanie ciągłości pracy systemów baz danych
bieżący monitoring działania oraz planowanie rozwoju systemów
opracowanie i wdrażanie procedur bezpieczeństwa w zakresie baz danych
nadzór nad backup-ami,
instalacja, aktualizacja oprogramowania

Wymagania:

dobra znajomość baz danych Oracle,
2 lata pracy jako administrator baz danych,

Mile widziane:

doświadczenie w administracji dużymi bazami danych Oracle,
znajomość innych baz danych (MSSQL, PostgreSQL, MongoDB, MySQL)
certyfikaty

Oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole,
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.

Prezentacja firmy

Jesteśmy ekspertami w zakresie baz danych i systemów operacyjnych działa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych