Opis stanowiska pracy

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa WARDOM

poszukuje kandydata na stanowisko:

Administrator nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m. in.:

  • nadzór nad utrzymaniem odpowiedniego stanu sanitarno-porządkowego i technicznego nieruchomości w swoim rejonie,
  • przeprowadzanie kontroli pracy i egzekwowanie należytego wykonywania obowiązków w zakresie porządku i czystości przez gospodarzy nieruchomości oraz firmy sprzątające,
  • zapewnienie pełnej i estetycznej informacji dla mieszkańców na klatkach schodowych w budynkach;
  • udział w przeglądach budynków, w komisjach wprowadzania i odbioru robót,
  • współpraca z Policją i Strażą Miejską w zakresie porządku publicznego oraz czystości,
  • współpraca z inspektorem nadzoru w zakresie usuwania usterek i konieczności wykonania niezbędnych robót stwierdzonych w administrowanym rejonie,
  • sporządzanie umów dotyczących eksploatacji zarządzanych obiektów.

Wymagania:

  • co najmniej 2 letni staż pracy na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,
  • mile widziany kurs Administratora nieruchomości lub Licencja Zarządcy Nieruchomości,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w spółdzielni mieszkaniowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SBM WARDOM. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest SBM WARDOM. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kochanowskiego 49. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. SBM WARDOM zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa WARDOM powstała w Warszawie w 1981 roku. W okresie 35 lat... istnienia wybudowaliśmy 86 budynków mieszkalnych w zabudowie wolnostojącej i osiedlowej w 5-ciu dzielnicach Warszawy: Bielany, Wola, Bemowo, Żoliborz, Tarchomin.
Dbamy o to, aby nasze osiedla były nie tylko otoczone zielenią ale również funkcjonalne dla mieszkańców. Szczególną uwagę przywiązujemy do optymalizacji kosztów budowy, jak również kosztów eksploatacji.

Naszą dewizą jest:
• rzetelność w realizacji obiektów
• profesjonalna obsługa interesantów
• racjonalne gospodarowanie i zarządzanie
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Administracja Publiczna , Praca Inne