Administrator Nieruchomości

PKP SA

Warszawa, mazowieckie

PKP SA

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • administrowanie nieruchomościami na przydzielonym terenie
  • nadzór nad wykorzystywaniem administrowanych nieruchomości zgodnie z zawartymi umowami
  • nadzór nad umowami zapewniającymi stały serwis i konserwację na administrowanych nieruchomościach
  • dbanie o efektywne wykorzystanie administrowanych powierzchni
  • prowadzenie ewidencji administrowanych nieruchomości oraz ich przygotowywanie do komercyjnego zagospodarowania
  • nadzór nad technicznym utrzymaniem nieruchomości
  • prowadzenie Książki Obiektu Budowlanego dla każdego administrowanego obiektu zgodnie
    z wymogami prawa budowlanego
  • dokonywanie przeglądu podległych obiektów budowlanych nieeksploatowanych pod kątem wyeliminowania przypadków zagrożenia dla życia ludzkiego
  • czynny udział w komisjach z przedstawicielami Wydziału Geodezji w wyznaczaniu punktów granicznych na podległych działkach
  • zgłaszanie wniosków w zakresie konieczności zmian sposobu użytkowania
  • administrowanych nieruchomości, ich modernizacji i ulepszeń
  • prowadzenie samodzielne samochodów służbowych do 3,5 t zgodnie z regulacjami Spółki
  • samodzielne okresowe poruszanie się po torach
  • rzetelne, terminowe i zgodne ze stanem faktycznym wprowadzanie danych do systemów informatycznych i zestawień zlecanych do realizacji przez zwierzchników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • znajomość ustawy Prawo Budowlane
  • znajomość ustaw związanych z gospodarką nieruchomościami i aktów wykonawczych oraz Kodeksu Cywilnego
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office - w tym przede wszystkim programów Word, Excel i Power Point
  • umiejętności analityczne
  • wzorowa organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej firmie z bogatymi tradycjami
  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • szeroki wybór świadczeń pozapłacowych

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
za pomocą przycisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.