Administrator nieruchomości

Kwatery Silesia

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy zajmującej się wynajmem kwater pracowniczych poszukujemy osoby na stanowisko ADMINISTRATORA NIERUCHOMOŚCI.

Obowiązki:
• sporządzanie umów,
• wystawianie faktur,
• rozliczanie mediów oraz kaucji,
• zgłaszanie szkód,
• komunikacja z Najemcami,
• zarządzanie pracą osób odpowiedzialnych za czystość mieszkań

nadzorowanie stanu nieruchomości w zakresie zgodności z przepisami BHP, ochrony ppoż. oraz ochrony środowiska
współpraca z lokatorami, przełożonymi , podwykonawcami, urzędami i innymi służbami w zakresie obsługi nieruchomości

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe w obszarze administracji (mile widziane),
• minimum średnie wykształcenie,
• język angielski na średnim poziomie (mile widziane),
• obsługa komputera,
• prawo jazdy, kat. B...

Typ umowy: o pracę na pełny etat.
Czas pracy: do ustalenia.

Prezentacja firmy

Firma Kwatery Silesia zajmuje się organizacją noclegów dla pracowników k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 650PLN - 1 650PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Za wynik obrot itd
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena