Administrator nieruchomości mieszkalnych

Apart Zarządzanie Nieruchomościami

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma zarządzająca nieruchomościami mieszkalnymi poszukuje administratora do obsługi wspólnot mieszkaniowych m. in. w zakresie:

  • bieżącej kontroli stanu nieruchomości,
  • kontroli pracy firm obsługujących nieruchomości,
  • utrzymywania kontaktów i prowadzenia korespondencji z mieszkańcami i instytucjami.

 Po 3-miesięcznym okresie próbnym zapewniamy umowę o pracę.

Wymagania

  • minimum 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze nieruchomości mieszkalnych
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdny kategorii B
  • znajomość systemu finansowo-księgowego SŁONIE firmy MIESZCZANIN będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Apart – Zarządzanie Nieruchomościami działa na rynku nie­ru­cho­mo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena