Administrator Middleware

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1127158

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Administratora Middleware

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Stawka: 600-700 pln netto+vat/md

Zadania:
  • Codzienna administracja serwerami aplikacyjnymi WebLogic, JBoss, Websphere
  • Analiza danych wydajnościowych, poprawa wydajności, zmiany konfiguracyjne
  • Tworzenie i modyfikacja katalogu standardowych usług dla serwerów aplikacyjnych

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku Administratora Serwerów Aplikacyjnych
  • Praktyczne doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji webowych działających na serwerach JEE (np. Tomcat, JBoss, WebSphere, WebLogic)
  • Znajomość przynajmniej jednego z wymienionych języków programowania: Java, Perl, Python, JavaScript
  • Doświadczenie w projektach związanych z migracją serwerów aplikacyjnych WebLogic
  • Język angielski min. B2 (swobodna komunikacja)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland