Administrator Linux

Areda Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarządzenie infrastrukturą fizyczną i wirtualną działającą pod kontrolą Linux.

Nadzór nad dokumentacją techniczną (tworzenie i aktualizacja).

Analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności.

Dyspozycyjność w trakcie pełnienia opcjonalnych dyżurów w trybie 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem).

Wymagania

Znajomość systemów Linux od strony administracyjnej, ze szczególnym naciskiem na:

  • iptables,
  • postgresql,
  • exim,
  • systemy monitoringu wydajności / dostępności.

Umiejętność pisania skryptów (bash lub python).

Chęć poznawania nowych technologii i poszerzania swojej wiedzy.

Umiejętność samodzielnego, efektywnego rozwiązywania problemów.

Odpowiedzialność za powierzone zadania.

Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne zapoznawanie się z dokumentacją techniczną.

Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Prezentacja firmy

W Areda Sp. z o.o. zajmujemy się tworzeniem i zarządzeniem sieci i syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting