LeasingTeam Sp. z o.o.
IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Linux

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 005025
Rodzaj pracy: Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Wdrożenie i utrzymywanie infrastruktury OpenStack.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość administracji systemami Linux;
  • Mile widziana znajomość OpenStack;
  • Znajomość zagadnień sieciowych oraz języków skryptowych (Bash, Python);
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Pracę w rozpoznawalnej na rynku firmie;
  • Interesujące i międzynarodowe projekty;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport);
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.