Administrator Linux

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Administracja systemami Linux
  • Bieżąca instalacja oraz utrzymanie środowisk (monitorowanie działania, rozwiązywanie ewentualnych problemów, itp.)
  • Instalacja aktualizacji systemów
  • Definiowanie wymagań w zakresie infrastruktury (serwerów, sieci) dla środowisk testowych oraz produkcyjnych
  • Bieżący monitoring, projektowanie, wdrażanie modyfikacji oraz poprawek
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych narzędzi / rozwiązań
  • Automatyzacja procesów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Ścisła współpraca z zespołem międzynarodowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux (RHEL, CentOS)
  • Dobra znajomość protokołów sieciowych TCP/IP
  • Dobra znajomość technologii serwerów WWW (apache/nginx)
  • Umiejętność konfiguracji serwerów usług (dhcpd, named, apache/nginx, postfix/dovecot, samba, tomcat)
  • Dobra znajomość języków skryptowych PowerShell / Perl / Python
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.