Administrator Linux

Hays Poland

Kraków, śląskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1109675

Nasz klient działa w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych.

Aby dołączyć do zespołu potrzebujesz:
  • praktyczna umiejętność tworzenia skryptów w co najmniej jednym języku (BASH, PERL, PYTHON)
  • praktyczna umiejętność wykorzystania ANSIBLE
  • praktyczna znajomość zasad bezpieczeństwa systemów operacyjnych i aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux w zakresie konfiguracji i administracji
  • doświadczenie z zakresu utrzymania rozległej infrastruktury wielowarstwowych systemów IT
  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Główne zadania:
  • administrowaniu systemami operacyjnymi LINUX w szczególności CENTOS/RHEL
  • administrowaniu serwerami aplikacyjnymi,
  • proaktywnym utrzymaniu w sprawności operacyjnej powierzonych systemów informatycznych ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo, dostępność i wydajność
  • usuwaniu bieżących awarii
  • tworzeniu narzędzi usprawniających oraz monitorujących pracę systemów,
  • udziale w projektach informatycznych w roli eksperta,
  • aktualizacji dokumentacji technicznej,
  • raportowaniu i dokumentowaniu pracy systemów

Dołącz a otrzymasz:
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych
  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach
  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, np. dodatkowe dni wolne, dofinansowanie wypoczynku dla Ciebie i Twoich dzieci, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną, premie roczną i inne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland