Administrator (Linux + Windows)

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Dla naszego Klienta, jednego z wiodących banków uniwersalnych, prowadzimy rekrutację na stanowisko Administratora w Krakowie.

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo projektach bankowych ze szczególnym uwzględnieniem projektu DIGITAL
  • Administrowanie aplikacjami bankowymi i bazami danych
  • Wsparcie użytkowników aplikacji w ramach II Linii Wsparcia Service Desk
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania przy utrzymaniu systemów oraz planowaniu ich rozwoju

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość systemu operacyjnego LINUX RedHat
  • Praktyczna znajomość systemu MS Windows 2012/2016 serwer
  • Doświadczenie w administracji baz danych Oracle i/lub MS SQL
  • Praktyczna znajomość języków skryptowych (PL/SQL, TSQL)
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci opartych na TCP/IP
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość podstaw księgowości bankowej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ścisłe i ekonomiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana znajomość:

  • Znajomość zagadnień IT w bankowości internetowej i mobilnej
  • Znajomość technologii HazelCast
  • Znajomość MS SQL GRID
  • Znajomość SOA IBM MQ
  • Znajomość języka francuskiego
  • Gotowość do pracy w różnych godzinach

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży bankowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.